Nikako mi nije jasno što ovu salatu ne pravim češće. Sastojke imam pri ruci skoro svakodnevno. Izuzetno je osvaževajuća i meni je veoma ukusna. Pravi se strašno lako i slaže sa svim i svačim. Može da stoji u frižideru. Hranljiva, zasitna i nije kalorična. Ima i divno ime - u Japanu je zovu: sunomono.
I hajde mi kažite, što je ne pravim stalno?






