Napravila sam ih konačno. Ovo je nešto kao već naš tradicionalni kolač. Mislim naš kućni. Moja ga nam je mama pravila nebrojeno puta. Ja sam ga danas napravila prvi put, a po njenom receptu.
Što sam pronašla recept za super posni kolač! Ide u njega puno čokolade i malo kafe, tek da pojača ukus čokolade, nekoliko zrelih banana i malo kokosa za dodatni šmek. '' Divan, nimalo gnjecav, kako mogu ponekad biti posni kolači '' - reči moje koleginice.
Jele smo ga odmah, ko bi mu odoleo, ali sam ga i posle dva dana nosila u školu gde je pobrao pohvale i planuo.